`
Wrzesińska 9, Kraków
+48 797 991 331
Rezerwuj online
już od: 193 /pokój
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

FAQ

 • O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować z aparthotelu?

  Zameldowanie w Leone rozpoczyna się od godziny 14.00 w dniu przyjazdu. Prosimy gości o wymeldowanie się do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.

 • Czy mogę zameldować się wcześniej lub wyjechać później niż standardowe godziny?

  W przypadku wczesnego przyjazdu istnieje możliwość bezkosztowego pozostawienia swoich rzeczy czy bagaży w naszej przechowalni. Recepcja zawsze najpierw weryfikuje stan wyjazdów i jeśli pokój jest już dostępny, wówczas zameldowanie będzie przeprowadzone natychmiastowo. 
  Recepcja jest czynna całodobowo i przyjazd może mieć miejsce nawet w godzinach nocnych. Nie istnieje potrzeba informowania o tym wcześniej. Wymeldowanie po godzinie 10.00 jest możliwe, za każdą godzinę pobierana jest dodatkowa opłata. W wyjątkowych przypadkach dopuszczalne jest bezkosztowe nieznaczne przedłużenie pobytu.

 • Czy mogę przyjechać z moim domowym pupilem?

  Oczywiście, w Leone zwierzęta są mile widziane i nocują bez dodatkowych opłat.
   

 • Czy przy aparthotelu znajduje się parking lub miejsce postojowe?

  Przy Leone znajduje się parking, nie jest on własnością obiektu i rozliczenie następuje bezpośrednio ze sprzedawcą usługi. Opłata za dobę wynosi 40 PLN/ samochód osobowy.
  Można także parkować przy pobliskich ulicach, bilet dostępny jest w parkometrach. Strefa płatnego parkowania obowiązuje w godzinach 10:00-20:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę parkowanie przy ulicy jest bezpłatne.  
  Wysokość opłat za parkowanie to 6 zł za godzinę. 

  (Parkometry nie wydają reszty.)

 • Czy na terenie aparthotelu dozwolone jest palenie papierosów?

  Przykro nam, ale palenie jest całkowicie zabronione zarówno w pokojach, jak i na terenie hotelu.

 • Czy można zakupić obrazy znajdujące się w Leone?

  Tak, każdy obraz jest na sprzedaż. Cennik dostępny jest na Recepcji.

 • Czy kawa i herbata oferowana jest jednorazowo?

  Nie, jeżeli  nie zostaną uzupełnione automatycznie, zawsze można poprosić o dołożenie bezpośrednio Panią pokojową lub pracownika Recepcji.

 • Czy mogę zarezerwować dodatkowe łóżko do pokoju?

  Tak, koszt dostawki wynosi 60 PLN/ bez śniadania.

 • Czy mogę bezkosztowo anulować rezerwację?

  Warunki rezerwacji znajdują się bezpośrednio w potwierdzeniu rezerwacji. Niektóre oferty przez wzgląd na atrakcyjność są bezzwrotne, prosimy o ostrożność przy rezerwowaniu.

 • Potrzebuję zmienić termin rezerwacji, czy jest taka możliwość?

  Prosimy o kontakt z Recepcją, w przypadku wolnego terminu, jest możliwość dokonania takiej zmiany. W zależności od terminu mogą nastąpić modyfikacje w cenie noclegu.

 • Moja karta nie przeszła przy procesie preautoryzacji. Co to oznacza?

  Prosimy o kontakt z Recepcją. Możliwe, że brakuje środków na karcie lub zablokowana jest usługa sprawdzania karty poprzez preautoryzację. 

 • Czy jako gość Aparthotelu Leone mogę przechować bagaż na terenie obiektu?

  Tak, jest to usługa bezpłatna.

 • Planuję aktywny pobyt w Krakowie, gdzie mogę uzyskać informacje odnośnie wycieczek czy eventów w mieście?

  Kompleksową informację otrzymają Państwo od pracowników Recepcji. Posiadają oni wiedzę o aktualnych rozkładach i wydarzeniach w mieście. Na Recepcji można także kupić bilety na różnego rodzaju wycieczki i transfery.

Powrót
Pięknie odrestaurowana kamienica, pokoje przestronne, gustownie urządzone. Uprzejmy i pomocny personel. Świetna lokalizacja, na pograniczu Starego Miasta i Kazimierza więc wszędzie blisko na piechotę. Pięknie odrestaurowana kamienica, pokoje przestronne, gustownie urządzone. Uprzejmy i pomocny personel. Świetna lokalizacja, na pograniczu Starego Miasta i Kazimierza więc wszędzie blisko na piechotę. Tripadvisor
Urokliwa kamienica, zlokalizowana blisko centrum miasta. Pokoje bardzo elegancki, urządzone w nowoczesnym stylu, ale oryginalnym i klimatem pasującym do kamienicy, przede wszystkim bardzo czyste i zadbane. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Gorąco polecam ten otel, jest suuper, osobiście byłam bardzo zadowolona. Urokliwa kamienica, zlokalizowana blisko centrum miasta. Pokoje bardzo elegancki, urządzone w nowoczesnym stylu, ale oryginalnym i klimatem pasującym do kamienicy, przede wszystkim bardzo czyste i zadbane. Ob (...) TripAdvisor
Podobało mi się wszystko, wspaniały hotel i będę Go polecała wszystkim znajomym Podobało mi się wszystko, wspaniały hotel i będę Go polecała wszystkim znajomym Tripadvisor
Wnętrza z charakterem, przyjazne, bez poczucia hotelowej pustki. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wnętrza z charakterem, przyjazne, bez poczucia hotelowej pustki. Bardzo miła i pomocna obsługa. Tripadvisor
Przepiękne miejsce, zlokalizowane w urokliwej, starej kamienicy, bardzo miła obsługa, czyste, eleganckie pokoje, urządzone z klasą. Świetna lokalizacja w najwspanialszej dzielnicy Krakowa, na Kazimierzu. Kolejnym razem na pewno ponownie wybiorę to samo miejsce. Przepiękne miejsce, zlokalizowane w urokliwej, starej kamienicy, bardzo miła obsługa, czyste, eleganckie pokoje, urządzone z klasą. Świetna lokalizacja w najwspanialszej dzielnicy Krakowa, na Kazimierzu. (...) TripAdvisor
Zobacz więcej opinii

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij